FURNITURE / Tables / Writing desk 5213451

nr 521 3451

WRITING DESK

Lenght: ()

Jugend, Mahogny, längd: 150, djup: 47, höjd: 78 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 300

Monday April 28 2008
at 17:05:49

Jugend